Zakładki:
dama i pieski
Moje prace zebrane
Niezbędnik
Sklepiki
Tu bywam
Tu decoupage
Tu hafcik
Tu inne niż powyżej
Tu przepisy
Tu szydełko,druty,szycie
Tu zaglądam nacieszyć oczy
Tu zaglądam w wyszywane blogi zagraniczne
Za chwilę przeglądnę
Zaczerpnąć i zrobić
Zalinkowane
zap.jas.1 KupujePolskie
sobota, 05 grudnia 2009
Bombka-dziewczynka w koronce

bombka 16d

 


Efekt mojej radosnej twórczości - bombka z dziewczynką w koronkowej oprawie. Pomiędzy bombkami na których umieszczam motywy które podobają się moim znajomym i kombinowaniem jak sprostać wymaganiom innych, powstała moja bombka. Takie zabawy lubię najbardziej, gdzie mogę spuścić z wodzy moją fantazję, czasem wyjdzie mi to co sobie wyobrażam a czasami nie, ale jednocześnie eksperymentuję, zmieniam i coś tam wyjdzie. Jednym się podoba ,innym mniej, ale mnie dało dużo radości , zwłaszcza malowanie reliefem.

bombka 16e

bombka 16f

bombka 16g

 


 

relief

Tak mało udzielam się w różnych blogowych zabawach, postanowiłam jednak spróbować szczęścia w Cindy u Myszy łasuch jestem okropny.

dzieci 340

środa, 02 grudnia 2009
Łyżwiarki c.d

lodowisko

 


Prawie skończyłam wyszywanie Łyżwiarki, pozostało mi tylko troszkę tła na samym lodowisku i mam nadzieję że zostanie oprawiona do Świąt.

 

�yşwiarka 5

�yşwiarka 6

Troszkę się przy tym obrazku pobawiłam, ale z wielką przyjemnością.

Nadal bombkuję ,ale idzie mi to bardzo powoli, niestety brak czasu powoduje to że na pewno nie zrobię rzeczy które sobie zaplanowałam. Bombki jednak zrobię.

...

kobietytworzacezpasja

Dziękuję ślicznie za wyróżnienie Nitkowej_czarownicy, jest mi niezmiernie miło, tym bardziej że guzika jeszcze nie posiadam.


dzieci 379

niedziela, 29 listopada 2009
Bombki z widokiem

bombka 15

Bombka z widoczkiem retro "Miasteczko w zimowy wieczór". Jest to duża bombka 15cm, wykonana specjalnie na oddział na którym obecnie pracuję. Jak będą mnie dalej przenosić to cały szpital obdaruję bombkami.

bombka 15a

bombka 15b

bombka 15c

bombka 15d

A to bombeczka "Las wigilijną nocą", popularny motyw , koniecznie musiałam taką zrobić, zarzekłam że to już ostatnia taka bombka, nie lubię powtarzać, choć i tak zawsze coś pozmieniam.

bombka 14

bombka 14a

Pozostałe się lakierują , kleją , są na różnym poziomie produkcji, wolno mi to idzie, no cóż bardzo mało czasu a ja tak lubię dopieszczać.

...

kreatywnie

Rosse, Izary, Afi, JAgnieszko ślicznie dziękuję za wyróżnienia, mój nos jest już bardzo zadarty do góry, boję się że mogę się niedługo potknąć, oby się nie spełniło.

piątek, 27 listopada 2009
Tweety na zakładce

PULPIT01


Malutki przerywnik w bombkowaniu. Zakładka powstała dla zwariowanej fanki Ptaszka Tweety, jutro poleci pocztą i mam nadzieję że się spodoba. Kolory nie są tak intensywne jak na zdjęciu. Przyznam że fajnie jest wyszywać takie wzorki a tak mało mam okazji.

zak�adka 2

zak�adka 1

środa, 25 listopada 2009
Miś

Mi� Broomby

Dzisiaj chciałabym się pochwalić swoim Misiem . Na imię ma Czesio, jest malutki i codziennie towarzyszy mi jako zawieszka przy telefonie. Odczepiłam go bo mieliśmy zarzyć kąpieli, nieco się pobrudził. Jestem zakochana w jego oczach, są takie wymowne.

Czesio jest dziełem BrOmby, która to jak dla mnie jest mistrzynią wyczarowywania szydełkiem stworków, nadając im niesamowite imiona. Sami zresztą zobaczcie, stworki wywołują uśmiech na twarzy, są kochane  a zdjęcia super zaaranżowane.

Zapraszam w bajkowy świat BrOmby - "Wyszło szydło z worka i zrobiło stworka".

16:42, jasmin62 , inne
Link Komentarze (10) »
wtorek, 24 listopada 2009
Pierwsza bombka w tym roku

BN 11

 


Pierwsza bombka w tym roku powędrowała na prezent, już nie mam jak zmienić zdjęć, robione na szybko. Motyw ulubiony wśród moich znajomych, zmieniłam tylko kolor nieba i dałam srebrne gwiazdki, niestety tu prawie niewidoczne , ślicznie się mienią , ale są bardzo delikatne. Poprawiłam też złotą farbką światło w oknach i na chince. Troszkę domalowywałam, co pokazywałam na wcześniejszym wpisie.

bombka 13

bombka 13a

bombka 13c

poniedziałek, 23 listopada 2009
Wyróżnienie

kreatywnie

Otrzymałam następne wyróżnienie od Agnieszki, już takie posiadam, otrzymałam je od Kini, Fiolqi, Fagusi. Agnieszko ślicznie dziękuję. A czemu to piszę ,ano zrobiło mi się głupio, otrzymuję takie piękne dary a nie rewanżuję się ,tłumacząc brakiem czasu. Tym razem postanowiłam coś z tym zrobić. Zastanowiłam się poważnie nad kryteriami swojego wyboru, postanowiłam wyróżnić blogi z moich zakładek, takie gdzie ich właścicielki poszukują różnych technik do samorealizacji, poszukują ciągle czegoś nowego i takie będzie moje uzasadnienie.

1. Jolinka

2. Flora

3. Rosse

4. Ewcia

5. Sylwia

6. Eda

7. Jaga

8. Monicja

9. Mysza

10.Kasia

Mały spacer

atelie fotografa

Niedziela, piękna pogoda i zostałam wyciągnięta z domowych pieleszy na krótki spacer po rynku przemyskim. Przy okazji wstąpiliśmy do Muzeum mieszczącym się w starej odremontowanej kamienicy. Jeszcze tu nie byłam , kiedyś Muzeum mieściło się w innym budynku ale budynek został oddany chyba grekokatolikom. Cztery piętra i historia Przemyśla w pigułce. Mnie jednak spodobało się wnętrze mieszkania mieszczańskiego urządzone na całym piętrze i atelie fotografa. Zgodziłam się na sesję fotograficzną, a co niech fotograf się pomęczy , sfotografować księżyc w pełni to wielka sztuka. . I kilka zdjęć alkowy.

muzeum 1

muzeum 2

muzeum 4

muzeum 3

Ciągle szukam strojów tutejszych ,regionalnych ale tylko raz się z nimi spotkałam , znalazłam natomiast obraz mieszczki przemyskiej w czepcu.

muzeum 5

Zacumowaliśmy na trochę w ulubionej cukierni "Fiora", jeżeli ktoś będzie w Przemyślu koniecznie wstąpić trzeba na wyśmienite lody i ciasta po prostu niebo w gębie i kilka centymetrów więcej w obwodzie. A we wnętrzu Wenecja się kłania.

Fiora

11:36, jasmin62 , O mnie
Link Komentarze (7) »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 34