zap.jas.1 KupujePolskie
Blog > Komentarze do wpisu
Thomas Kinkade

Thomas Kinkade (45)

Wiem że już nie jedna osoba pisała na temat Thomasa Kinkade, ja jednak do niego powróciłam przez przypadek, ot po prostu odkurzałam swoje wyszywane obrazy i zapatrzyłam się na "Jesień w górach". Mam nadzieję że uda mi się zrobić dobre zdjęcia to  pokażę ten obrazek .

Znalazłam świetny artykuł na temat Thomasa Kinkade, nie będę go przepisywać , kto ciekawy to zaglądnie tutaj.

Wklejam też filmik przekazujący klimat jego obrazów, trochę przesłodzony ale jakże bajkowy.

 

A to opowieść  Thomasa o bajce "Kopciuszek " kto lubi zagłębiać się w świat bajek, pozostawił duszę i oczy dziecka zapraszam do oglądania.

Czasami uwielbiam taki baśniowy świat, czemu nie ? Czemu nie zagłębić się w świat widziany oczami Thomasa Kinkade, czemu od razu krytykować i nazywać kiczem? chętnie jeszcze raz sięgnę po płótno i wyhaftuję sobie moją bajkę w której zanurzę się po powrocie z rzeczywistości szpitalnej, pełnej bólu i rozpaczy.

Dobrze że wiele jego obrazów jest przerobiona na wzory haftu krzyżykowego i można bawić się bajaniem bez końca.

Wzory do haftu Thomasa Kinkade.

Galeria obrazów.

wtorek, 27 października 2009, jasmin62

Polecane wpisy

  • Narodziny motyla

  • Tkwię w zachwycie

    Nadal tkwię w zachwycie nad koronkami koniakowskimi. U góry koroneczki które kupiłam z myślą że je wszyję w płócienko tak jak niżej na zdjęciach, odnalazłam tak

  • Koronki koniakowskie II

    Temat musiałam podzielić bo dość obszerny, można by tak w nieskończoność opowiadać. Koronka koniakowska jest robiona szydełkiem z białego lub kremowego kordonka

Komentarze
izary
2009/10/27 20:23:25
oooo, pamietam te obrazki, jeszcze za czasów bawienia się programem graficznym, swietnie nadawał sie do przeróbek, dobrze Joasiu, ze to odkurzyłaś , dzięki , myślę ze będzie tez świetny do decu. :)
-
olenka_ja
2009/10/28 07:38:04
Magia obrazów Kinkade jest niesamowita! Mnie też one kiedyś zauroczyły, ale nie miałam na tyle odwagi by wyszyć choć jeden. Z chęcią popatrzę na Twoją Jesień w górach.
-
anqu
2009/10/28 09:15:42
Ja nie mogę zdobyć sie na odwagę na wyszycie chociaż mam pełno wzorków na płytkach.Pozdrawiam
-
2009/10/28 09:50:23
Piękne te obrazy, nie znałam go wcześniej, ale jestem zachwycona. Ciekawe czy mozna zdobyć taki obraz do dekupażu?
-
2009/10/28 11:04:31
Chociaż miło się je ogląda, to jednak nie należę do długodystansowców i chyba nie podjęłabym się wyszycia. Pokaż Jaśmin swoje dzieło, jestem ciekawa jak się prezentuje -pewnie jak zwykle pięknie. Pozdrawiam.
-
2009/10/28 12:51:09
Pierwszy raz widzę te obrazy.Przyznam,że nie wszystkie mi się podobają.Jest jednak kilka,które bardzo chciałabym wyszyć.Najbardziej podoba mi się ten pierwszy,który pokazujesz we wpisie.Jest niesamowity.Długo na niego patrzyłam i trudno mi było wrócić do rzeczywistości.Szukałam go w tych schematach,które podałaś.Niestety tego nie znalazłam.Masz może Jaśminko do niego schemat?
Pozdrawiam:)))
-
2009/10/28 20:57:30
Ach wystarczy kliknąć na link \galeria obrazów a potem na miniaturkę obrazka jeszcze raz w miniaturkę i tworzy się obraz w pełnej krasie d druku.
Moniko niestety nie mam wzoru do tego obrazka , mnie też się podoba i miałabym na niego chrapkę.
-
Gość: donna, *.pool.ukrtel.net
2011/04/09 14:59:23
Pierwszy raz widzę te obrazy.