zap.jas.1 KupujePolskie
Blog > Komentarze do wpisu
Vacances

Hilda 12


Ogłaszam krótką przerwę blogową, mam tygodniowe wakacje , ciężko wywalczone, mam nadzieję że Sabacik decupażowy się uda i nie mogę się doczekać spotkania z dziewczątkami które już znam ale również jestem podekscytowana na spotkanie dziewczątek które osobiście nie znam ale wirtualnie tak.

Torby spakowane, nagłowiłam się dzisiaj solidnie co ze sobą zabrać, ciuchy , klamoty z farbami itp., drewienka, papiery, serwetki, ło Matko, chciałam jak najwięcej wziąć a jednocześnie zmieścić w jak najmniejsze toboły. Dobrze że Misiek się poświęca i zawiezie mnie i sister na miejsce.

Z emocji dzisiaj nie spałabym na pewno, dobrze że mam dzisiaj nocny dyżur to i tak spać nie będę ,a rano w auteczko i odlot na sabacik.

Jeszcze tylko koniecznie chciałam się pochwalić kolczykami jakie wygrałam u Ani Jednoskrzydłej, jeszcze raz Aniu bardzo ci dziękuję, są śliczne,naprawdę etno czad.

kolczyki od Ani

piątek, 31 lipca 2009, jasmin62

Polecane wpisy

  • ...

    Dziękuję ślicznie za wyróżnienie Nitkowej_czarownicy , jest mi niezmiernie miło, tym bardziej że guzika jeszcze nie posiadam.

  • ...

    Rosse , Izary , Afi , JAgnieszko ślicznie dziękuję za wyróżnienia, mój nos jest już bardzo zadarty do góry, boję się że mogę się niedługo potknąć, oby się nie

  • Wyróżnienie

    Otrzymałam następne wyróżnienie od Agnieszki , już takie posiadam, otrzymałam je od Kini, Fiolqi, Fagusi. Agnieszko ślicznie dziękuję. A czemu to piszę ,ano zro

Komentarze
2009/07/31 19:04:50
Ale ci zazdroszczę tego sabaciku!!!
Pozdrów wszystkich co mnie znają, z pewnego, niedziałającego ostatnio forum!
(Codziennie sprawdzam mając nadzieję, że może już działa.)
Proszę, róbcie zdjęcia i dajcie je na swoje blogi albo na picasa, a może już będzie forum
Przynajmniej w taki sposób, wirtualny, będzie można choć na chwilę być tam z wami.
Pozdrawiam bardzo, bardzo serdecznie!
Monika.
-
2009/07/31 20:59:12
Udanego urlopu !

Piekne kolczyki :) Pozdrawiam Dana
-
vilemoo2005
2009/08/01 08:52:14
Miłego i udanego urlopu!!!!Pozdrawiam:)
-
2009/08/03 09:38:26
milego urlopu zycze i czekam na zdjecia oczywiscie